вівторок, 5 квітня 2022 р.

Бути собою. 10 гаджетів для щастя

Тараріна Олена «Бути собою.10 гаджетів для щастя»
Книга «Бути собою» — це знання, які захищають. 
Книжка допоможе підліткам отримати детальну карту вирішення багатьох проблемних ситуацій, подивитися на себе зі сторони та зробити правильні дії.
 Книга також стане у нагоді батькам, які хочуть краще зрозуміти свою дитину та вчасно її підтримати. Чого прагнуть батьки найбільше? Навчити дитину жити в цьому світі та бути щасливою: любити себе та цінувати життя, берегти та розвивати здоров’я, знайти улюблену справу, жити в достатку й бути вдячним, дружити та створювати міцні стосунки.
 Вам цікаво як просто навчити підлітка головному в житті? Тоді неодмінно прочитайте разом з ним книжку Олени Тараріної «Бути собою». В ній в інтерактивній художній формі описуються проблеми підлітків. Поведінка з незнайомцями, образа на батьків, відсутність підтримки друзів, пихатість, конкуренція, легковажність, побудова відносин та багато інших.
 Кожна історія — це ґаджет з різними налаштуваннями, обираючи які є шанс змінити своє життя. Чого прагнуть підлітки найбільше? Легко, швидко і просто отримувати все, чого захочуть. У книзі «Бути собою» від видавництва IPIO досить наочно для підлітка показано, що для кожного бажання є свій шлях. Існує навігатор і потрібно лише дотримуватися маршруту — обирати хороші думки, робити правильні рішення та діяти з огляду на свої принципи. З такою книгою буде легко розказати дитині закони, правила, секрети цієї планети і її жителів. Пояснити, як бути щасливою людиною та віднайти в собі мудрість Всесвіту. Бо коли на повну потужність підключаєш усі десять ґаджетів у позитивному режимі, з’являється доступ до цієї мудрості!


Нові видання отримані в рамках проєкту соціальної дії "Бібліотека в Освітньому сквері"
Проект реалізовано в 2021р. в рамках Програми Active Citizens Ukraine Британської ради в Україні та у партнерстві з Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», завдяки партнерській участі Виноградівської ЗОШ І-ІІІст. №3 ім Жігмонда Перені в проєкті “Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді”.




 






Немає коментарів:

Дописати коментар