Нарешті і в нашій бібліотеці з’явилися книги Ерін Гантер із серії «Коти-вояки», які завоювали вже цілу армію прихильників у всьому світі.
Розповідь про мужніх чотирилапих вояків, які відчайдушно захищають свою територію і своє життя, нікого не залишає байдужими. Ці дикі коти живуть за своїми законами – законами честі, братерства й відданості.
А головне – ці герої нарешті заговорили українською.
Гантер Е. Коти-вояки : На волю! / Е. Гантер ; пер. К. Дудки та О. Українця ; оформ. О. Панченка. – Харків : АССА, 2020. – 302, [1] c. : іл.
За пригодами диких та вільних котів стежить вже не одне покоління дітей та підлітків, адже серія почала видаватися з 2003 року. Світове визнання фентезі-книги отримали не тільки від дітей, а й від дорослих. Діючі фан-клуби в різних країнах світу активно обговорюють пригоди улюблених персонажів.
Сюжет першої книги «Коти-вояки. На волю!» (англ. Warriors cats. Into the Wild!) розповідає про життя домашнього кошеняти, яке вирішило втікти від своїх господарів на волю. У хащах незайманого лісу дикі племена котів відчайдушно змагаються за свою територію і за право вижити. Що станеться з рудим хатнім котиком, який опинився в самісінькому центрі цих котячих війн? Тут його точно ніхто не погладить по загривку і не нагодує смачною їжею. У нього є вибір: або повернутися назад і бути живою іграшкою, або випустити на волю свої дикі інстинкти і стати справжнім вояком Клану…
Чотири Клани котів. Чотири потужні стихії. Чотири армії вояків, що живуть за законами честі та братерства. Приєднуйся до них, пригоди починаються!
Друга книга серії світового бестселера «Коти-вояки».
Продовження історії хатнього котика Рудька.
Він залишив тепле і затишне життя домашньої кицюні. Тепер він — Вогнесерд, вояк Громового Клану диких котів.
Полювання у лісових хащах, запеклі бійки з ворогами, ночівля під зоряним небом і повна свобода, яку ніхто не обмежує… Про що ще можна мріяти?
Та чомусь Вогнесерд все частіше згадує своє минуле. Там були любов, тепло, ласка, а зараз навколо нього — холодна байдужість, нерозуміння і навіть неприхована ненависть.
Чи стане він врешті своїм для Клану, за який ладен віддати власне життя?
Чотири Клани котів. Чотири потужні стихії. Чотири армії вояків, що живуть за законами честі та братерства. Приєднуйся до них, пригоди починаються!
Третя книга серії світового бестселера «Коти-вояки».
Продовження історії хатнього котика Рудька.
Крок за кроком Вогнесерд та його друзі намагаються викрити жахливі таємниці воєводи Громового Клану. Розгадка, здається, так близько — за декілька мишачих хвостів. Але доля знову збиває їх зі сліду та готує несподівані повороти подій. Можливо, і не варто сувати носа в чужі таємниці… Адже ніхто напевне не знає, чим обернеться для котів правда, яку приховує цей темний прадавній ліс.
Чотири Клани котів. Чотири потужні стихії. Чотири армії вояків, що живуть за законами честі та братерства. Приєднуйся до них, пригоди починаються!
Четверта книга серії світового бестселера «Коти-вояки».
Вогнесерд став воєводою, але далеко не всі коти у захваті від цього. У Клані вже починають ходити чутки про те, що його воєводство стане передвісником жахливих подій. Як тут не позбутися віри у власні сили? До того ж, Вогнесерд залишився без підтримки найкращого друга, без порад мудрого вчителя, а власний учень зрадив його і зник у світі Двоногів. Але найбільше випробування ще попереду: у диких лісових хащах зачаївся давній ворог, який палає жагою помсти.
Переклад з англійської — Катерина Дудка, Остап Українець. Оформлення — Олег Панченко. При перекладі тексту українською для опису загального устрою котячих кланів та громадянства їхніх членів була використана термінологія Національної скаутської організації України «Пласт».
Нові видання отримані в рамках проєкту соціальної дії "Бібліотека в Освітньому сквері"
Проект реалізовано в 2021р в рамках Програми Active Citizens Ukraine Британської ради в Україні та у партнерстві з Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», завдяки партнерській участі Виноградівської ЗОШ І-ІІІст. №3 ім Жігмонда Перені в проєкті “Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді”.
Немає коментарів:
Дописати коментар